Autor Wątek: [NGD] Czerwone gitary są najszybsze  (Przeczytany 2795 razy)

Offline Zomballo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 312
Odp: [NGD] Czerwone gitary są najszybsze
« 01 Sie, 2022, 10:55:48 »
Uff, wróciłem i w końcu mogę coś dopisać od siebie o serii Genesis. To co @sobek napisał o pipałkach to faktycznie prawda. To nie są te stare V7, V8 tylko nowy wypust i gra to zajebiście. Stare po prostu przymulały i nie wyciągały pełni z dechy. Teraz robi im to ktoś na bank z głową bo małe szumy a strzał z nowej V8 jak z Tone Zone. Oba na Alnico - podobieństwo czysto przypadkowe. Most Edge też im ktoś inny robi albo deko zmienili projekt. Widać to po śrubach mikrostroików. Jestem ciekaw jak z wytrzymałością nowej konstrukcji? Stare dawały radę choć potrafiły się topić od spoconej łapki a kolor cosmo black schodził od patrzenia. Tu jest ciorna cierń więc na kolorku nie przycięli. co do konstrukcj samej gitary to jest sporo różnic, pomiędzy starymi RG a Dżenezis. Konstrukcja gryfu jego osadzenia w body widać już po fotkach i nie będę się rozpisywał co i jak (no chyba, że zechcecie). Dodam tylko jeszcze, że w obydwu moich egzemplarzach wszystkie części gryfu wraz z podstrunnicą są qartersawn (po polskiemu cięte z ćwiartki) i są mega stabilne. Gdzieniegdzie nawet przebija ładny flejmik (w żółtej bardziej) z czasem może wyjdzie śmielej. No ale żeby nie było samych achów i ochów w pomarańczowej mam spierdolone malowanie. Jeden z samurajów zapomniał dodać UV blocka do lakieru i na body wyłażą mi miejscami różne niespodzianki (dostałem z tego powodu mały rabacik z dystrybucji więc foch zmalał). W żółtej natomiast ten desert yellow to tak naprawdę limonkowy i idealnie pasuje do plażmetalowego imageu.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
8446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lis, 2009, 21:25:24
wysłana przez Radek M
8 Odpowiedzi
10106 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2010, 00:39:14
wysłana przez vha
3 Odpowiedzi
1888 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2012, 23:48:35
wysłana przez Kaar
8 Odpowiedzi
6533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2013, 17:16:46
wysłana przez admaxo
10 Odpowiedzi
3252 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2015, 15:50:56
wysłana przez 2BeFree