Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 256891 razy)

Online Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 431
Jestem po dwóch odcinkach Tokyo Vice - moim zdaniem zapowiada się dobrze.