Autor Wątek: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR  (Przeczytany 18531 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: TEST Schecter C1 EXOTIC STAR
« Odpowiedź #50 28 Sty, 2022, 11:43:27 »
To zaczynamy!
nie dziw się co czytasz, ponieważ pewna grupa ludzi z tego forum chce ze mnie zrobić wariata i ma z tego niezły ubaw i najlepiej abym zamknął kanał, o to im chodzi bo to wynajęci HEjterzy.

Kto konkretnie? Zwłaszcza z tym zamknięciem kanału, przecież w obecnej formie dostarcza kupę rozrywki.

Spoiler

W sumie trudno się dziwić, ponieważ jestem na forum prawie od samego powstania, a jeszcze wcześniej byłem na gitara.pl, gdzie jako jeden z pierwszych osób zrobiłem test MG FendMEsa i jako pierwszy zrobiłem filmik z Bash Sidewinder ale już wtedy zauważyłem sposób w jaki traktujecie tutaj ludzi, wiele osób czyta to forum ale się nie udziela, ponieważ się boi z Wami zaczynać, to są zwykli przeglądacze forum którym brak tzw."jaj", jak komuś nie pasuje to co robię to barzo mi przykro,

Jakie to w ogóle ma znaczenie w kontekście prowadzonego przez ciebie kanału?

Z drugiej strony, sam tu przyszedłeś. Skoro piszesz, że tak jest, czego się spodziewałeś? Poklepywania po pleckach jak od kumpli na YouTube? Ogromnym plusem tego forum jest to, że można napisać co się na prawdę myśli i nie możesz tego usunąć. Widziałem jak kasujesz nieprzychylne komentarze, również te, które były konstruktywne.

jak ktoś chiał sprawić abym się na maxa wkurwił, to się mu udało, chcecie mie sprowokować, tego się Wam nie uda. :headbang: :evil: :devil: :zbanowac: :zbanowac:

Jedyna prowokacja jaka tu jest to do refleksji nad własnym graniem, resztę dopowiedziałeś sam.

Ja nie jestem idealny w tym co robię, ale nie znam takiego kogoś kto by był idealny i robił to tylko z pasji, ja nie jestem od nikoko zależny, dlatego mówię to co chcę, na filmikach nie lubię zanudzania, dlatego moje filmy są krótkie i treściwe, lubię dobrą jakosć, dlatego obrazek jest taki jaki jest, staram się dobrze brzmieć na chwilę obecną to max moich możliwości ze względu na bardzo ograniczony czas.

Nie jesteś od nikogo zależny, mówisz co chcesz, ale chyba zapomniałeś, że to internet :D Z jednej strony sam zauważasz, a z drugiej jak ktoś ci coś wytyka konkretnie, to się zesrałeś w postaci "wynajętych hejterów". Nikt ci przecież nie napisał, że jesteś chujem, bo masz kanał na yt i macasz gitary - napisali ci, że chujowo brzmisz.

Ale przykro mi jest że człowiek się stara, a tu dostaje w twarz, podcinacie mi skrzydła, nie motywujecie mnie w żadnym stopniu, ale to pewnie przypadłość już polskiego narodu, jak ktoś rzuci kamień to zaraz posypią się następne, a jak ktoś pochwali to wzbudzi to zazdrość i nikt nic nie napisze bo go sercu ściska i te pytania ciągle, a skąd od bierze te gitary, a kto mu za to płaci? bo to przecie nie możliwe że się mu chce robić za darmo... parafrazując jeszcze mi się chce, ale powoli widzę linię pochyłą zmierzającą ku dołowi, nie wiem ile jeszcze wytrzymam, jak mój kanał zniknie to będziecie wiedzieć dlaczego. Ave.

Ale czego ty oczekujesz tak w sumie? Motywacji przez pochwałę? Poklepywania "tak tak Darek spaniale"? Jeśli tak to już powinieneś się był dowiedzieć, że coś takiego nie nastąpi oraz to, że samo staranie się nie wystarczy.

I jeszcze moje ulubione - krytykujesz mnie, ZAZDROŚĆ :D
DAREK LITOŚCI!

Spoiler

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3127 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2012, 09:29:47
wysłana przez youshy
10 Odpowiedzi
6638 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2015, 23:13:50
wysłana przez nikodem977
0 Odpowiedzi
2121 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Cze, 2019, 21:53:33
wysłana przez Stivo2005
1 Odpowiedzi
2627 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2019, 16:43:48
wysłana przez OMSON
2 Odpowiedzi
1398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2022, 22:55:55
wysłana przez dari555