Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 488918 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Xenonauts, najlepszy klon oryginalnego UFO:Enemy Unknown ever, I śmiga na byle czym

Już przeszedłem, gram teraz w oryginalnego Ufo defense z modem openXcom na najwyższym poziomie trudności ;D
Jako klon jest najlepszy, ale jednak oryginał to oryginał ;) Od siebie polece jeszcze darmowego UFO Alien Invasion, bardzo przyjemnie mi sie gra w to, mimo że nie można rozpierniczyć ściany, a mapy są z góry ustalone. Mimo to do tej pory pamiętam moment jak się serio prawie posrałem, jak ustawiłem swoich za przeszkodą, snajpera na najwyższej pozycji i chciałem gościa ściągnąć. Strzał chybiony i nagle obcy wyciąga broń białą i wszystkich mi rozpierniczył w jednej turze :D Do tego całość rozgrywała się w nocy i jeszcze weszła mi na słuchawkach nuta rodem z horroru :D

Jeśli chodzi o klasyki to ja stary wyjadacz jestem xD Nawet juz zdobyłem swój acziwment zeby po kolei przejść wszystkie klasyczne części tomb raidera ciurkiem :D I i IV najlepsze ;D



Ale narazie zająłem się KOTORem I i II bo nigdy nie przeszedłem :D Kurde - giera naprawde trzyma fason, strasznie podoba mi się mechanika i system walki choć wqrwia mnie troszke jak ustawiam atak z blastera, a postać biegnie do gościa na odległość metra zeby strzelić przez co bałagan sie robi ;D Ale historia i realia starej republiki - Niby star wars ale ciekawsze :D
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2021, 23:12:39 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim