Autor Wątek: Pluginy od Neural DSP - problem z "pykaniem" i "strzelaniem"  (Przeczytany 41602 razy)

Online october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
A ja w ogóle wyjadę z cipy -> Postawiłem ostatnio całego PCeta od zera sam, a dodatkowo żona na święta sprawiła mi 2i4, który na poprzednim procku robił pewne problemy. Biorąc pod uwagę te dwa czynniki myślałem sobie  - chuj no, na 5600X nie ma chuja, że to będzie odpierdalać jakiś szmelc - i co? I odpierdala, ale jedynie na darmowych wtykach typu Emissary itd :D

Neural z kolei zapierdala jak szalony, więc moim zdaniem Finowie bardzo dobrze to piszą, tylko faktycznie nie ma co ukrywać - pod coraz nowsze generacje hardware'u. Tak czy srak - Helix zostanie na salce jako stricte koncertowo/próbowe zwierzę, a w domku Scarlett i Neural, teraz tylko pozostaje potestować przez kolejne 4 miesiące która wtyka najbardziej mi siądzie ;D


Na gorszym sprzęcie nie mam żadnych problemów, nawet z testowymi Neuralami.

BTW, jak skończysz to się podziel wrażeniami czy warto i jak tak to który.

Luźniutko, tylko miej na uwadze to, że ja mam dziwne ucho i to co w sumie mi siądzie u wielu wywołuje odruch wymiotny ;D Ostatnio się kłóciłem z moim gitarnikiem o to, czy Nural Wonga jest gówniany czy nie - on kupił i ma efekt wow, ja ograłem to u niego raz i jest w mojej opinii tak chujowe, że nawet nie będę tego kurwa pobierać żeby komp się na mnie nie obraził :D
U.
To się nie zgodzimy. Dla mnie Wong jest dużo lepszy od Pliniego. Te wzmaki vintage są mega dobre. Z delayami i reverbami robią super robotę.

Powiem więcej. Jak odpalam Wonga a później przejdę na Pliniego to mi się ten drugi trochę sztuczny wydaje. Ale to już marudzenie na najwyższym poziomie. Obie wtyczki są super.

No, ale Wonga do metalu to się nie kupuje. A z Plinim już można próbować.

Rzecz gustu. Jeden lubi gorzką czekoladę a drugi mleczną
007

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
24883 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
18 Odpowiedzi
16107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2013, 15:16:10
wysłana przez przemekprzemek
42 Odpowiedzi
56878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Cze, 2014, 13:07:45
wysłana przez Nightmarishreaper
2 Odpowiedzi
7942 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2015, 10:01:24
wysłana przez OMSON
1 Odpowiedzi
6530 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Kwi, 2019, 21:50:34
wysłana przez Aremenius