Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 489002 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
https://www.cyberpunk.net/artbook/pl/

Gdzieś od czwartej strony można wszystko klikać itd.

Posty połączone: [time]04 Sty, 2021, 17:44:52[/time]
CYBERPUNK

Pyknęło mi 10h rozrywki, także to już jest tyle, że mogę coś powiedzieć. Graficznie przezajebiście - ale gram na PC, ustawienia na ultra. Tutaj chciałbym serdecznie podziękować technologii DLSS 2.0, dzięki której np. z 30fps robi się 60fps i nie musiałem wydawać kasy na nową grafę. Można sobie ustawić szersze pole widzenia, robić ładne zdjęcia ekranu. Dźwięk jest bardzo dobry. Prowadzenie aut trochę gorsze, ale nie mam analogowego sterownika, tylko klawiaturę. Błędy - aktualnie wypuszczono już 6 łatek, przez te 10h był jeden glitch - podczas dialogu facet jadł pałeczkami i na moment zawisły w powietrzu - i tylko to. Rozgrywka wciąga, godziny same lecą. Po wykonaniu misji pobocznej wszystko automatycznie wraca do prowadzenia ścieżką głównego wątku. Strzela się dobrze, a ruchy przeciwników podczas walk na pięści są mega ludzkie! Przeciwnicy w strzelankach są wymagający, niegłupi, czasem jest trudno mimo trudności na "normal". Wiele razy łapałem się na tym, że dałem się całkiem wciągnąć w świat gry, także immersyjność jest bardzo duża.
Ergo: na średnim i wyżej PC bardzo polecam i czekam co to będzie w tej dużej łatce styczniowej.

ED:
Wygląda na to, że konsole bieżącej generacji są jak tanie wino, rocznik zawsze bieżący - robią gówno z czegoś dobrego. Tak to teraz wyglądają gdy na telefon:




Zrzut ekranu u mnie:


« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2021, 18:31:56 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!