Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 705554 razy)

Online wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 838
Bat mnie nie obrazisz. Na tym forum w mniej niż rok zdążyłeś nazwać mnie homofobem, faszystą, złodziejem i opisałeś jako człowieka który dorobił się na śmierci własnego Ojca...
Bo i też nikt Cię obrazić nie chce. Jeśli piszesz teksty jawnie homofobiczne i rasistowskie, to jak możesz czuć się zaskoczony, jeśli ktoś to nazwie właśnie takimi?
- złodziej i dorobiony na śmierci ojca. Grube, grube oskarżenie. Proszę gdzie. Tylko nie pisz, żebym se sam szukał, bo za poważna sprawa rzucić tak i się sfochować, potem co parę miesięcy wyciągać to z dupy jako sprawę celowo niewyjaśnioną jak Ci coś nie będzie pasowało w tym co piszę. Znany mechanizm.

Dużo napisałeś, ale też dla mnie nie na temat. Dalej nie wiem skąd wniosek / informacja, że celem BLM jest "wojna domowa" i "poparcie polityków na wszystkich szczeblach władzy". Jakieś statementy z fanpejdża, tajne nagrania, dokumenty, wywiady, cokolwiek? Czy jumping into (your) conclusion?
Paczki z głów!