Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1740994 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #14200 28 Cze, 2020, 12:46:44 »
A tak na poważnie to poraz kolejny przekrecasz moje slowa. Juz raz gdzieś u góry tlumaczylem ze nie chodzilo mi o to ze ma się umierać po 60tce tylko że co byś nie zrobił po 60tce będziesz już dziadem.

Dla mnie 60 to już End of the line  ;D Wole żyć krótko, ale treściwie niż długo ale mdło.

¯\_(ツ)_/¯


End of the line w znaczeniu, że wtedy kończy się życie......a zaczyna starość. Kończysz 18 lat, jesteś pełnoletni, kończysz 60 lat, jesteś starcem. Proste. Nie obchodzi mnie na ile wyglądasz i na ile się czujesz. Jeżeli to takie istotne to tak samo ożeń się z 14 latką i się potem tłumacz, że ta akurat wyglądała i zachowywała się jak 18stka. Mamy tyle lat na ile wyglądamy i na ile czujemy się, nie ?

Drugie zdanie należy rozumieć ogólnie a nie odnosić się do progu 60tego roku życia. Zbyt wiele osób odmawiało sobie wiele rzeczy dla większego doba a potem i tak szybko się zawinęli bez względu na dietę i styl życia np. rak trzustki. Nie operowalny i w zasadzie nie ma żadnych czynników ryzyka jak zła dieta, fajki, używki czy otyłość. 69 lat trzy miesiące po wykryciu i już Cię nie ma. Akurat przerabiałem parę miesięcy temu. Lepszy styl życia zmienił by tyle, że może potrwałoby to nie 3 a 6 miesięcy ale za to dłużej by się męczył w szpitalu.