Autor Wątek: A co tu się wyphawia?  (Przeczytany 7369 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Przymusowo siedzimy w domu, to w końcu rozwinę topic.


Grat technicznie i manualnie skończony, wizualnie jak widać. Przydałby się jakiś logos, opisy gałek, switchów itp. ale mi się kurewsko nie chce szukać czegoś, co by dobrze wyglądało.

Pierwotnie miał być to tylko preamp Soldano SLO. Ostatecznie wyszedł pełnoprawny wzmak, z pętlą efektów i 1W końcówką mocy. Są to dwie odseparowane od siebie sekcje, więc teoretycznie cały ten unit może napędzać jednocześnie dwa różne soundy. Nie wiem jaki to kanał SLO. Chyba Lead, całość była wzorowana na projekcie z diy-fewer.com. Były tam 3 różne projekty, nie wiem na którym ostatecznie stanęło. Tzn nie pamiętam. Bo żaden chyba nie uwzględniał 3 punktowego EQ, które ja sobie panicz zażyczyłem  :angel:


Generalnie chciałem hi-gain no i jest hi gain. Bardzo fajnie dogaduje się z dopałami, sam z siebie żre również bardzo dobrze. Jak będziecie chcieli, to coś nagram, ale musi wystarczyć N10+, bo ja się nie bawię w żadne mikrofony niestety. 99% czasu podpięty jest pod końcówkę mocy z 800sety, czyli 2xEL34. Aha, sam palnik ciągnie na czterech ruskich 6N2P, na końcówce nie wiem co jest, jak przypomnę sobie nick konstruktora, to go tu przywołam, to se możecie go popytać.
Aha no i najlepsze. Światełka.


Mamy dwa pstryczki. Jeden zielony włącza sekcję preampu, więc światełka w środku oświetlają bebechy na zielono. Drugi odpala końcówkę, więc czerwony. Oba naraz obie sekcje, więc jest czerwono-zielony.


Pierwsze założenie było, żeby na widoku były tylko same lampy i żeby była jakaś płytka oddzielająca resztę bebechów od nich. Ale ostatecznie stwierdziliśmy, że jebać i tak też wygląda zajebiście.


Także no, to tyle. Proszę zadawać pytania.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.