Autor Wątek: Nerozume - zbiorczy śmietnik  (Przeczytany 4272 razy)

Offline nerozume

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
1. Tempo jest ok.
Tylko cały podkład jest za mało "humanized", zwłaszcza perkusja i dlatego lepiej brzmi przyśpieszony.
Zgadzam się, nadal próbuję szukać tego "idealnego" środka w mixie jak i zarazem pisania "ludzkiej" perki, to cały czas dla mnie nowość, ale próbuję i zbieram opinie, dzięki!

2. W ogóle uważam, że nie powinno się twórcom sugerować takich zamian. Możemy powiedzieć że się podoba albo nie podoba, albo wskazać konkretne błędy, ale samej kompozycji się czepiać nie wolno.

Ogólnie to w sumie się zgadzam z tym, bo może niektórzy są bardziej wrażliwi na takie opinie i mogą się demotywować/denerwować, tak w moim przypadku nic ekstremalnego się nie dzieje, biorę te opinie na spokojnie i analizuję co mogę poprawić w kolejnych tworach, jak to @wuj Bat wspomniał.

Generalnie nie chowam swojej muzyki w szufladzie, upubliczniam je, szukam opinii ludzi, bo koniec końców nie ja słucham finalnego efektu (bo np. mogę być zbiasowany słuchaniem tego samego setny raz), więc w tych czasach każda opinia jest dla mnie wartościowa :) Za co też dziękuję.

No, to miłego piąteczka i smacznej kawusi (czy co kto co tam pije :D), życzę ja.
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2020, 09:41:26 wysłana przez nerozume »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
36927 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2016, 16:15:08
wysłana przez chronix1
126 Odpowiedzi
55664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2016, 10:14:39
wysłana przez Mat
1 Odpowiedzi
1125 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2018, 13:15:20
wysłana przez Aremenius
7 Odpowiedzi
1983 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Paź, 2019, 12:26:42
wysłana przez nerozume
3 Odpowiedzi
1919 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2020, 17:00:30
wysłana przez nikt