Autor Wątek: NGD - Dean Razorback Explosion w cenie corta LOL  (Przeczytany 3449 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?

A może to dlatego że wyglądasz jak skrzyżowanie Milowicza i Lubaszenko? :D

AHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Kurde rzeczywiście az se milowicza wygooglowalem   :facepalm: :facepalm: No ze do lubaszenki jestem podobny to m ludzie mowili kilka razy, ale do Milowicza jeszcze nikt LOL

Posty połączone: [time]02 Lut, 2020, 23:22:37[/time]
Wielki surwol. Te rogi w szpic dają wrażenie jakby miała sporo większy korpus od zwykłego MLa.
Floyda masz zblokowanego czy ruchomo? Jak trzyma strojenie?

Co do floyda - nie wiem, od razu zablokowalem, wioselko musze oddac do jakiegos magika zeby zrobil porzadny setup i ogarnal elektronike bo przerywa mi na jacku i cos jest nie tak z outputem pickupa mostkowego bo cos slaby sygnal byl jak dzisiaj wzialem dime na lojenie. Rozkrecilem wszystko i nie zauwazylem jakichs zimnych lutow czy cos, jutro skoluje miernik i zmierze opor. Druga sprawa tak czy siak chce tam wsadzic albo schallera 2in1 (moj ulubiony) albo stestuje sobie IronGear'a bo ludzie chwala a nie kosztuje jakos duzo.

Wracajac do mostka - rozkrecilem go dzisiaj i...troche sie zszokowalem. Niby licencja, ale tak:
- korpus mostka nie jest odlewem a  ze stali hartowanej, noze prawie w ogole nie ruszone, a gitara chyba ma pare latek i ostro byla grana bo chrom zszedl dosyc ostro.
- ma mosiezny!!! blok
- Srobki wozkow dodatkowo maja podkladki czego nigdy w innych mostkach nie widzialem
- trzpienie tak samo - zero zuzycia
Ogolnie na forach ludzie bardzo chwala sobie ten mostek - na bloku jest jakies logo nawet, ogolnie to sprawia wrazenie ze nie ma co sie bac ze sie cos zerwie, wiec suma sumarum to nie byle szajs wyglada na to.

No jednak widac ze to Korea, jakies tam drobne babole w wykonczeniu sie trafily ale nic co by wkurzalo. Generalnie jestem zadowolony :) Ogarnac tylko troche pare rzeczy i dalej mozna grac Walk :P

Posty połączone: 02 Lut, 2020, 23:27:46
Moje zdjecia z gitara zbieraja lajki na fb lubej (tak kurła...hiszpanki.. .niektorzy beda wiedziec o co chodzi ;P )
:fotki:
Wyglądasz jak grecki Apollo! HNGD! Na czym trzyma Ci się gitara?
Spoiler

Jak luba sie zgodzi to wrzuce, A gitara mi sie trzyma na pasku do spodni na zaczepie ;P
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2020, 23:27:46 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
20000 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Maj, 2011, 19:54:01
wysłana przez aralez
21 Odpowiedzi
20066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2009, 20:57:01
wysłana przez nikt
92 Odpowiedzi
30735 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2010, 21:53:44
wysłana przez Tolein
2 Odpowiedzi
1434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2013, 21:33:10
wysłana przez CmnD