Autor Wątek: Filmiki [Te głupje i mondre]  (Przeczytany 730971 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 827
Fajnie, że się rozpisałeś, mimo, że składnia i styl trochę jak Google translator :) Natomiast całkiem niepotrzebnie. Mnie interesuje tylko, czy filmik został zmanipulowany, czyli reakcja była tak naprawdę do innych fragmentów wypowiedzi. Bo nie mam problemu uwierzyć, że są na świecie idioci, którzy mają wielki problem z tym, że mężczyźni są wyżsi, mają większą masę mięśniową, więcej testosteronu, że to kobiety karmią piersią i rodzą dzieci. Do tego nie potrzeba żadnego "kontekstu". Mam nadzieję, że skoro zabrałeś głos, to Ty nie masz z tym problemu, bo wtedy masz problem ;) Natomiast dziewczynce się coś na 100% pomieszało z tym "fuck the police", bo jeśli niszczysz czyjąś własność i przybywa służba bezpieczeństwa (ochrona lub policja) to jak można mieć jeszcze pretensje do kogoś, że robi to do czego jest - i to dziecko powinno pokryć wszystkie szkody, tak to działa. Chyba nie ma problemu też z tym? Jej kolega używa określenia "nazi" jak magicznego zaklęcia, ale wygląda na to, że jeszcze w słowniku nie dojechał do tej literki. Oboje wykrzykują hasła, które gdzieś słyszeli - właśnie kompletnie bez kontekstu.
Paczki z głów!