Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551070 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 122
  • A-zero
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #2825 20 Lut, 2019, 11:35:24 »
Sporo polecasz filmów z cyklu 5/10, ach te krytycy się nie znajo ;).

Czy ja wiem? :) Niektóre maja nie za wysokie noty - przy czym uważam, że im dziwniejszy, im bardziej wymagający od widza, tym więcej komentarzy negatywnych. Kończą z notacjami 4-5 na 10. Za to populistyczne produkcje typu nowy Robin Hood (kurwa - nie mam słow do opisania tego miszmaszu, który poczynili... to nawet faceci w rajtuzach bardziej trzymał się konwencji, nie mieszał epok itd) albo Aquaman, to są filmy dla imbecyli amerykańskich (joł, sierkierałt, łatsapmen i te sprawy...) Taka pusta chołota nabija później pozytywy. Wiec skoro mamy tu taki mały kącik filmowca, to staram się dzielić filmami wartymi obejrzenia, które większość zapewne by pominęła patrząc na komentarze...

BTW - obejrzałeś np Musa, który polecałem jakiś czas temu?

Posty połączone: [time]20 Lut, 2019, 11:39:47[/time]
Kler mnie zanudził, Smarzewski standardowo już zjada swój ogon. Chlanie, dziwki i upadek człowieka. Czy tylko takie tematy są interesujące dla polskiego widza ?

Jest to interesujace zjawisko w polskiej filmografii... Ta sama pula (do urzygu) ryjów w każdym filmie, ta sama tematyka - dramat, komedia... Nic dziwnego, że azjaci, rosjanie i inne mexy robią ciekawsze filmy niż polscy durnie. Czesto nawet ciekawsze, niż spierdoliny Hollywoodu (ci to chyba już na ilość wypuszczają).
« Ostatnia zmiana: 20 Lut, 2019, 11:58:33 wysłana przez OMSON »