Autor Wątek: Polećcie mi na co GASować :)  (Przeczytany 4030 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Polećcie mi na co GASować :)
« 07 Sty, 2019, 22:23:15 »
Na multiskale w headlessie możesz zapolować - jeśli nie ograniczasz się do giełd krajowych, to Strandberg za około 5k jest realny. Niestety Kiesel, Skerve czy Mayo bez główki z multiskalą to już 10k i wyżej. Na giełdach facebookowych wala się mój ex-Strandberg za ~7k, więc jeśli nie brzydzisz się Koreańcem za taki hajs, to był to wdzięczmy badyl, choć można wyrwać taniej.

Na wysokiego Ibka Prestige z serii 8xxx Twój budżet maksymalny może być takim minimum, żeby dorwać w fajnym stanie. Tu polecę @Orzech który co jakiś czas puszcza na giełdę fajne badyle w fajnych cenach, może ma jakiegoś Ibka 7 w szafie.

Z ładnych badyli, ale 6strunowych, to jest na OLX Kallisti II, ale nie wiem, czy to fajna cena za ten model/egzemplarz. Wisi już kilka miechów, więc może idzie coś ugrać.

Jesli nie musi być multiskala, a chcesz headlessa, to na Reverbie jest fajnie wyglądające Kiesel Zeus za 1700 euro (z Czech), może też dasz radę ugrac kilka stówek, żeby zmieścić się w budżecie. Tylko to nie jest baryton (skala 25,5), a sprzedający nie jest w stanie określić roku. Sam ją nabył drogą wymiany.

Z bardziej budżetowych rozwiązań, to możesz wyrwać czasem Ormsby (ale z główką) za około 1000 EUR - kilka miechów temu poszedł multiscale 6 (nie pamiętam który run) za 3500 (na facebooku albo allegro)
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
14 Odpowiedzi
9506 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2007, 16:49:55
wysłana przez Radek M
18 Odpowiedzi
8750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2012, 23:39:36
wysłana przez b3ny666
2 Odpowiedzi
3059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2020, 09:15:34
wysłana przez sify11