Autor Wątek: Jaki preamp pod BASH Studio Head 20 + Harley Benton G212 Vintage  (Przeczytany 5126 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dzięki, akurat wczoraj czytałem ten artykuł. Nie ma tam wskazówek jakich producentów lamp wybierać, czy NOS-y, czy z bieżącej produkcji, jaka lampa jak wpływa na brzmienie.. Takich informacji nie znalazłem.

Mimo szukania czasu na siłę między pracą a rodziną nadal nie przychodzę do Was z byle czym, staram się odrobić lekcje. Na szczęście większość z Was jest bardzo życzliwa i pomocna, staram się to doceniać i nie nadużywać. Jednak rzeczy oczywiste dla jednych nie są oczywiste dla drugich. Mam wrażenie, że niektórzy zapomnieli jak sami zdobywali wiedzę i doświadczenie, albo w ten sposób odreagowują jak ich wtedy za to traktowano.

Wybaczcie za to przemyślenie, od teraz już postaram się nie odchodzić od tematu lamp.

Baj de łej. Nigdy nie zdarzyło mi się wymieniać lamp na preampie. Końcówka - owszem, normalna rzecz. Lampę pętli miałem też uwaloną. Ale na preampie nie zmieniałem nigdy - ani ze względu na zużycie, ani w związku z poszukiwaniami nowego brzmienia. Dobry majster od wzmaka zawsze sprawdzi Ci lampy i oceni ich potencjalną żywotność.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
39 Odpowiedzi
32719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2010, 12:42:09
wysłana przez Matt-Carnage
20 Odpowiedzi
14636 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 14:07:17
wysłana przez Lukas