Autor Wątek: Mają rozmach sku***syny ;)  (Przeczytany 17139 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Mają rozmach sku***syny ;)
« 05 Sie, 2017, 11:58:19 »
Nie wiem czy potrafią i mogą więcej, bo wszystkie te gitary robi jeden i ten sam skośnooki. Na mnie takie "popisówki" nie robią wrażenia, raczej skłaniają mnie do podejrzeń, że w tej firmie nikt nie ma dobrego gustu :D

Tu przecież nie chodzi o sound a o kunszt rzemieślniczy. Może się podobać lub nie, ale dłubać w drewienku to oni potrafią.

Zgadzam się, dłubać w drewienku to oni potrafią, ale na własnej skórze się przekonałem, że lutnictwo nie ma nic wspólnego z rzeźbiarstwem.

Reasumując to fajnie, że wam się podobają, ale jakoś mnie to nie zachwyca. Fajnie, że jakiś skośnooki rzeźbi sobie penisy w drewnie, a potem montuje na nich struny. Rozumiem, że to się może podobać, ale dla mnie miejsce takich wynalazków jest tutaj: http://forum.sevenstring.pl/gitary-barytonowe-i-inne/najochydniejsze-wioslo/2125/
Jak już nazywamy te dzieła instrumentami muzycznymi, to pamiętajmy, że ich podstawową funkcją jest grywalność. Nie jestem pewien, czy na tym czymś da się grać, ten miecz nad gryfem wydaje się mało wygodny... Można je nazywać zabawkami, dziełami, ale instrumentami? Może gdzieś w trzeciej, czwartej kolejności.

Ot, sztuka użytkowa.

Ze sztuką użytkową to nie ma nic wspólnego ;)

Się rozpisałem :D a to wszystko kwestia gustu.
« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2017, 12:00:02 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
12905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Mar, 2009, 00:28:45
wysłana przez KykuPL