Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1417260 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Jakość obsługi w Kytary.cz

Zamawiałem kostkę której nie mogłem dostać w PLu w rozsądnej cenie. Była na promo. Nie znalazłem nic więcej czego u nas nie ma taniej a w interesujących cenach żeby dobić do promocji na darmowy transport więc zamówiłem tylko ją.
Zamówienie zrealizowane full pro. Dostałem ankietę do oceny.Oceń w skali 1-10. Dałem 8 bo byłem zadowolony. Dziś dzwoni babka z Czech dlaczego tak niska ocena. Powiedziałem że dałbym 10 jakby dorzucili jakiś gratis np. katalog i zacząłem się śmiać. Potem na poważnie powiedziałem że nic innego nie znalazłem czego nie mógłbym kupić u nas taniej. Babka powiedziała że następnym razem mam podesłać linka z ceną to opuszczą do takiej jak w Polskich sklepach...

Potem sobie przypomniałem ten temat:
http://forum.sevenstring.pl/f-a-q/faq-sciaganie-sprzetu-z-usa/100/

I dyskusję w której udzielił się przedstawiciel handlowy firmy której to była kostka i jego model biznesowy gdzie po dyskusji na otwarty forum tematycznym nie spodobały mu się wypowiedzi dwóch użytkowników, po czym cofnął zniżkę wszystkim w ramach kary...

Jeszcze chyba wiele przed nami :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan