Autor Wątek: Laney irt studio + 212 cel v30 = głośno!  (Przeczytany 4632 razy)

Offline Naless

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
Ogólnie to bardzo polecam Chaosa. Te rzeczy od niego są dobrej jakości. Poza replikowaniem znanych, robi też nowe rozwiązania niespotykane na rynku. I robi solidnie.

Proponowany Mini Volume Box, to najprawdopodobniej zwyczajny potek w obudowie efektu (nie potrzebuje zasilania = pasywny).  Właściwie, to możesz takie coś wypróbować w pętli efektów swojego wzmaka, jak już koledzy sugerowali. To chyba będzie najtańsze sensowne rozwiązanie, aby zachowując preferowane nasycenie preampu, ograniczyć sygnał podawany na koniec mocy.  Powinien się nadać (o ile nie przyciemni znacząco brzmienia).

Napisałem pytanie odnośnie tego mini volume do twórcy Chaosa i mi odpisał tak: "To jest tylko regulator głośności a Panu potrzebny jest attenuator."

Cytat: Razor89

link=topic=31387.msg418954#msg418954 date=1490002920
Co się tak uwzięliście na to nasycenie preampu. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. Potek vol preampu to jest master końcówki obojętnie jak by się to nazywało. Ile razy mam to jeszcze napisać na tym forum :P

Można ciut jaśniej? ;) Czyli ten potek nic nie da i pozostaje jedynie jakiś power brake lub przysłowiowo dać sobie siana?

Odnośnie symulacji to może i bym przy niej pozostał, ale nie mam co z paczką zrobić, ciężko będzie odsprzedać z racji na nieciekawy wygląd ;) A na kapele brak znajomych ludzi grających na czymś poza ps4, umiejętności i czasu ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2014, 17:11:28
wysłana przez aciek_l
3 Odpowiedzi
1881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2014, 10:31:37
wysłana przez Razor89
0 Odpowiedzi
1184 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2015, 20:05:08
wysłana przez slavkowski