Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 701292 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
https://web.facebook.com/anvisionband?_rdr

Odrobinę w dół zjechać do posta z ich pomysłem na crowsurfing, klikamy pokaż komentarze i taka gównoburza ;)


Jestem za mało inteligentny, by rozeznać, który wśród marnotrawiących czas bęcwałów pisze poważnie, a który drze łacha, ale ten poniżej... no cudo, kochałbym:

(Konrad Szejdewik) i znowu tutaj przylazłeś chejterze, pod każdym wpisem młodego, obiecującego zespołu musisz wtrąciś swoje pięć groszy a tak naprawdę robisz to tylko dlatego, że jesteś sfrustrowanym kucem i grasz tego drugoligowego stonera (skądinąd bardzo popularnego w naszym kraju). A AnVision gra muzykę PROGRESYWNĄ (mówi ci to coś???) dla ludzi muzycznie uświadomionych, znających przewroty interwałów i skale zerowe. Sam jestem człowiekiem na poziomie, ukończyłem wydział matematyki na Uniwersytecie Warszawskim, w wolnych chwilach czytuję Prousta i Nietzchego, chodzę także do opery i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że AnVision to nowa jakość na polskiej scene cięzkiego grania - zarówno w kwestii kompozycji, brzmienia jak i tego czegoś, co Amerykanie nazywają "feeling". Dlatego bardzo im kibicuję aby zebrali wymaganą kwotę, zwłaszcza, że reprezentuję POLSKĘ.

Nie wiem. Coś mądrego może powiem. Does Nietzsche begin with an "S"? :D