Autor Wątek: Digitech Whammy DT  (Przeczytany 3232 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 996
Odp: Digitech Whammy DT
« 28 Paź, 2016, 22:07:41 »
Wiec tak...   ...urzadzenie swietne jak to Whammy. Dodanie DT no i oczywiscie true bypass tylko popchnelo mnie do kupna tego cacka.

Chwila prawdy. Wszystko wysokiej jakosci i genialnie chodzi od strony mechanicznej jak i samych efektow. Kazdy zakres w pelni do wykorzystania wystarczy polot i wyobraznia, ktora musze sobie wytrenowac z tym cackiem.

Kto nie slyszy ze kazde Whammy tnie na swoj sposob sygnal ten gluchy jak pien. W wypadku DT mam to w dupie, poniewaz true bypass jest TRUE na calej linii. Wylaczam efekcior no i gitara znowu ryczy calym pasmem. DT obcina dol, eksponuje srodek i gorke. Plusem jest to ze nie robi sie glucho jak w przypadku wielu innych urzadzen na rynku bez
 True b. Urzadzenie ma latencje ale tak znikoma ze dla laika nie do wyczucia. Ogolnie nie ryczalbym nawet gdybym byl wczesniej w posiadaniu starszej wersji whammy bo zrobilbym sobie switch z petla(true bypass) by ominac urzadzenie.

Ogolnie Digitech wyprodukowal swietna zabawke poraz kolejny. Jestem na tak a riffy Gojiry z najnowszego krazka gram na okraglo hahaha

Posty połączone: 30 Paź, 2016, 18:37:04
Zanim rozwinę wątek napiszcie mi gdzie wpinacie swoje whammy ?
1.wejście wzmaka
2.pętla efektów
« Ostatnia zmiana: 30 Paź, 2016, 18:37:04 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2017, 19:48:35
wysłana przez szu
8 Odpowiedzi
2331 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2018, 10:50:44
wysłana przez vysnafca75