Autor Wątek: Lexicon Alpha - interfejs do PODa?  (Przeczytany 4455 razy)

Offline bleedinhammer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
Odp: Lexicon Alpha - interfejs do PODa?
« 01 Sie, 2016, 21:47:04 »
Bezsensu, POD jest przecież interfacem. Coś źle zainstalowałeś
Ja wiem, że POD powinien być interfejsem; nie zmienia to faktu, że nawet po deinstalacji Windowsa i przesiadce na SSD POD wciąż odwala tę samą hucpę. Myślałem, że to może wina kilku ASIO (mialem ASIO4ALL), lecz po reinstalce zainstalowalem tylko soft PODa i sytuacja się nie zmieniła; myślałem, że to DAW (ponoć POD + Reaper nie zawsze współgra), więc zmieniłem na Studio One bodajże - to samo. Nie wiem gdzie jest błąd w instalacji, skoro polega ona tylko na pobraniu sterowników ze strony Line 6. A z drugiej strony nie chcę męczyć ni PODa, ni mojego komputera. HD500 najwyraźniej sobie nie radzi - slysze caly odsluch z DAWa (ścieżka PODa z monitoringiem, metronom, perkusja z wtyczką VST, ścieżka basu) z nielicznym clippingiem i nagle w polowie nagrywania ścieżki wszystko znika i pojawia się w słuchawkach jedynie ścieżka z samego urządzenia, a nie jej odsłuch z DAW. Procesor nie wyrabia?

+ gdy oglądam "profesjonalistów" w ich domowych studiach (vide Misha czy Acle) to mimo korzystania z Fraców wpięte one są w najróżniejsze interface'y, czy to Scarletty czy duże racki z dziesięcioma wejściami - dlaczego? Czy PODowi nie będzie łatwiej, jeżeli będzie moim procesorem a ciężar nagrywki i odsłuchu zrzucę na osobne urządzenie?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5328 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2012, 13:32:50
wysłana przez lopatron
0 Odpowiedzi
1073 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2013, 08:50:54
wysłana przez primer
Lexicon alpha

Zaczęty przez kfaho Hardware

12 Odpowiedzi
7071 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2013, 13:39:49
wysłana przez przemak
79 Odpowiedzi
18060 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2015, 09:04:30
wysłana przez Amal_68
3 Odpowiedzi
2030 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 23:07:30
wysłana przez Olcha