Autor Wątek: Ścieżka Gitary - kanał gitarowy na Youtube!  (Przeczytany 8379 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
....

Kolego, powtórzę po raz trzeci i nie chcę już się w to wdawać:
konkurencja jest pojęciem odnoszącym się do zwycięstwa nad innymi, osiąganiem korzyści wynikających z pokonania innych ... ja robię te filmiki dlatego że posiadam wiedzę którą chcę przekazywać w fajnej formie i robię to najlepiej jak potrafię. Moi partnerzy nie wymagają ode mnie tego rodzaju aktywności ale zachęcali mnie do takowej po wielu godzinach rozmów i dziesiątkach wymienionych maili w których pisaliśmy o sprzęcie, brzmieniu i historii.

Wtrącę sympatyczną anegdotę, mój dobry znajomy z firmy Nordstrand kiedy zobaczył mój profil na ESP (na którym jest napisane że inspiruje mnie m. in. Scott Henderson) napisał do mnie uradowany że studiował razem z Hendersonem i Garrym Willisem i że świetnie że lubię taką muzę i że może mi powiedzieć kilka rzeczy do moich filmików jeżeli będę chciał. Mimo że promuję Rio Grande czyli ich konkurencję.

Dajmy sobie spokój z "konkurencją" ... dzielmy się zajawką, pomysłami i róbmy swoje rzeczy jak najlepiej.

...

Tomek to jest chora konkurencja, zdrowa polega na wykazaniu ze możemy zyc obok siebie robić to samo ale inaczej i tak samo dobrze, nie szkodząc sobie nawzajem. Pani Halina z Mayo wielokrotnie powtarzała: "konkurencja od Boga nadana"  a Twój dobry znajomy z Nordstrand tylko to potwierdził.