Autor Wątek: POD X3 Live lub inny + combo  (Przeczytany 2747 razy)

Offline bleedinhammer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
Odp: POD X3 Live lub inny + combo
« 05 Lut, 2016, 15:55:45 »
Najlepiej i najtaniej byłoby kupić Alto TS115A i podpiąć PODa XLRem. Kolumna do grania na sali. Zwykłe głośniki do grania w domu.
Ewentualnie jak się bawić to się bawić - końcówka mocy + paka 212 :D
Znowu odeślę do zewnętrznych artykułów (chociaż - nie do końca), Dale popełnił dwie notki na temat tego, jak nagłaśniają PODa:
Spoiler
Chociaż, jak teraz patrzę, to wystarczy przeczytać tylko ten pierwszy ;)

Ja osobiście stoję przed podobnym problemem. Mam PODa, chciałem zainwestować w Alto właśnie, ale kupiłem w międzyczasie siedem, więc czekam na fundusze. Inna sprawa, że jak na razie tak czy siak gram w domu, więc POD + zwykłe słuchawki dają radę tak właściwie. I nie denerwują rodzicieli (50 watowa lampa była nieco bardziej słyszalna ;D). Ale jeżeli znajdę jakiś zespół, to najprawdopodobniej zakupię właśnie Alto, ponieważ wydaje się najoptymalniejszym rozwiązaniem. I bardziej mobilnym niż końcówka i paka. Cytując jedną z odpowiedzi na mój stary wątek o szukaniu PODa:
(...) gram na podzie xt pro z alto ts115a. Gram w kapeli, studiuje, a jak jest impreza to biorę alto i puszczam vildhjarte, albo niemieckie techno na cały akademik. Polecam :)
:D

IMO najciekawszą opcją tak czy siak jest typowo Browne'owe podejście, tj. POD + fajny wzmak. Browne do nagrywania "Amanuensis" wykorzystywał głównie kombo POD XT Pro + Laney Ironheart Studio. POD głównie do efektów i cleanów, a Ironheart do przesterów. Ale jest to kosztowne... :c

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2008, 18:22:01
wysłana przez Tolein
56 Odpowiedzi
22139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2017, 15:05:21
wysłana przez Stivo2005