Autor Wątek: POD HD500x czy THR 10 ?  (Przeczytany 7922 razy)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: POD HD500x czy THR 10 ?
« Odpowiedź #25 17 Sty, 2016, 00:18:37 »
Ja chciałbym dodać do dyskusji swoje spostrzeżenia. Nie interesuje mnie kto co robi i nie zamierzam się z nikim spierać, bo gusty i uszy są różne. Przez prawie 23 lata mojego grania na gitarze przeszedłem drogę analog->cyfra->lampa->lampa z cyfrą->cyfra->komputer/iPad->lampa+kostki.  :headache:
Najlepiej gada coś co jest proste i analogowe. Dla mnie.
Posiadałem PODa wiele lat. Ukręcenie sensownego brzmienia zajmowało w chuj czasu. Potem jeszcze editing i editing i kurwa zmęczenie ucha. Na następny dzień stwierdzałem, że syfem jest to, co ukręciłem i było akceptowalne dzień wcześniej. I tak w kółko.
Sprzęt powinien być prosty. Albo dobrze gada, albo wypad.
Od dwóch lat mam THR10x i uwielbiam go. Dynamikę ma jak rozkręcona lampa, tylko jest cichy. 99% czasu używam Brown II, bo można na nim ukręcić EVH, Metę, Drim Sfeter i nawet szatany. Da się zrobić druciaka do dżętu. Bardzo dużo zależy od ustawienia gały Master i Midyl.
THR gra i brzmi po prostu dobrze. Nie tracę czasu na kręcenia gałami i modyfikację pierdyliona parametrów. Ustawiam 5150, delay i pogłos (a te w thr są zajebiste) i tyle. Głębsza edycja sekcji fx jest przez usb i jest stworzona dla takich matołów jak ja. Na chuj 60 wzmaków, skoro większość jest nieprzydatna?
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
2326 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2014, 14:16:16
wysłana przez hector
8 Odpowiedzi
3400 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2014, 13:48:34
wysłana przez lupus
9 Odpowiedzi
3195 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2015, 11:41:16
wysłana przez sevenstringdjentlemen
4 Odpowiedzi
1549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sie, 2015, 11:57:45
wysłana przez choody