Autor Wątek: Nagłośnienie- wokal (żywy zespół, sala)  (Przeczytany 3211 razy)

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Powinieneś o sprawy techniczne pytać @Eregeth on się po prostu na tym bardziej zna ;) . Mi brzmienie z tego triggera siedzi, poza tym to sprzęt naszego perkusisty więc i tak nie za bardzo mieliśmy wybór ;)
@Nightmarishreaper Tak, to jest DM5. Kupiłem całą perkusję alesisa razem z tym modułem i sprzedałem potem naszemu perkusiście. Ogólnie to jest dobry sprzęt, bo jak się przy tym posiedzi to można całkiem fajne stopy ukręcić. My go używamy tylko do centrali. Nie używamy żadnego interface. Po prostu z triggerów idzie sygnał do alesisa, potem z alesisa wyjściem leci prosto do miksera, jednym kablem.  Na mikserze ustawiasz panoramę na wszystkie instrumenty i siedzi to przyzwoicie. Blachy można nagłośnić oczywiście, ale ja podpinam tylko mikrofon pod werbel, który przy okazji zbiera dobrze tomy, a blachy przebijają się nam przez słuchawki na luzie. Warunkiem, by to dobrze brzmiało są przyzwoite słuchawki. Ty chcesz nagłośnić całą perkusję, więc z tym będzie więcej zachodu. Musiałbym obczaić jak ten alesis dokładnie działa, czy można zrobić tak jak mówisz, albo spytamy naszego perkusisty, bo on przy tym siedzi już długo. W sumie sami niedługo przysiądziemy do tego i spróbujemy to wszystko lepiej ogarnąć, bo brzmieniowo u nas jest dosyć słabo, ale używamy tego głownie dlatego, że przy takim graniu nie ma hałasu i słychać wszystkie niuanse i wyjebki poszczególnych grajków  :devil:
@Matzer & @Eregeth - dzięki Pany! :)
@Eregeth - udało Ci się może pogadać już z pałkerem w sprawie tego Alesisa czy uradzi tak jak piszę?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5753 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2011, 19:52:40
wysłana przez Aschman
13 Odpowiedzi
4392 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 23:19:36
wysłana przez davidsantana27
48 Odpowiedzi
13937 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2012, 23:11:31
wysłana przez Drevniak
1 Odpowiedzi
1691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2015, 14:55:23
wysłana przez Zelman
7 Odpowiedzi
2146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2015, 17:47:20
wysłana przez bamse