Autor Wątek: Koncepcja na rig- HALP PLXXX  (Przeczytany 2786 razy)

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 271
Odp: Koncepcja na rig- HALP PLXXX
« 30 Sie, 2015, 00:05:18 »
O ile design 112 z BR potrafi kopać dupę, to nie wiem czy 20 kg caba nazwał bym lekkim :D A tyle waży 112 według projektu ze znaczkiem Bognera. Oczywiście - waga nie bierze się z samych BR, więc w sumie można kombinować ze zrobieniem jakiejś 112 w cienkiej budzie z rurami i na neodymowym głośniku, ale... trudno powiedzieć co z tego wyjdzie bo Bassreflexy są dość czułe na zmianę głośnika i moze się okazać że bardziej szkodzą niż pomagają z głośnikiem innym niż defaultowy.

Do tego lampowy koniec mocy jest zdecydowanym zaprzeczeniem tezy lekki - najniżej jak znalazłem to 20w od MG w mono - 6 kg.

Jeśli chcesz iść w koniec mocy z paką to znacznie bardziej mobilne są tranzystory - taki ISP stealth którego obecnie używam waży z zasilaczem 1.5kg zdaje się i oczywiście w momencie gdy mam wybór to wolę grać na 2/50/2 ale jak mam gdzieś nieść rig to jednak jest to dla mnie zadowalający kompromis. Nie wiem jak to działało by z PODem (tzn czy by było praktyczne) ale ja w swoim mobilnym setupie cenię to że jak w miejscu w którym mam grać mam dostępną kolumnę, to biorę pre, biorę ISP, idę grać i parę ruchów gałkami w pre i mam to co mnie interesuje, a jakbym miał taszczyć do tego kolumnę która mi wcale do szczęścia potrzebna nie jest (czy to w formie combo czy kolumny aktywnej) to już by wcale tak mobilnie nie było.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2013, 12:05:49
wysłana przez Leon
5 Odpowiedzi
2910 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sty, 2015, 20:00:48
wysłana przez bandit112
24 Odpowiedzi
5268 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2017, 17:27:23
wysłana przez Amal_68