Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1674918 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie Ty pierwszy i nie ostatni. Może dla Ciebie to Twoje NGD a dla nich chwalisz sie swoją produkcją.

Próbowałem pogadać z ichnim adminem, ale interpretują sobie regulamin jak chcą. Tylko nie rozumiem takiej chamówy wobec ludzi, którzy było nie było, utrzymują ten ich majdan.

Powtórzę się, nie Ty pierwszy i nie ostatni
Witam w  świecie szoł biznesu .... dla Ciebie szoł, dla nich biznes :D

Teraz czas na GP :P :D

Właściwie sorry, teraz czas na ZUS.
Taka sytuacja : miałem spore zaległości w ZUS, 80% spłaciełm, na reszte dali ugodę ( łaskawcy  jebał pies taka ugodę ale jest )
Zeszli mi z kont generalnie w swietle ich przepisów dopóki spłacam terminowo jestem czysty jak łza.
Umowa obejmuje również działkę ze jeśli ją sprzedam to kasa idzie na spłatę reszy i to jest restrykcyjne czyli nie mam co kombinowac tylko tak zrobić.
Znalazł sie kupiec na działkę , myśle, no kurde pozbede sie problemu ZUS yea !
Jakiż byłem naiwny.... W tym samym czasie pani urzedniczka z ZUS wpadła na pomysł ze jednak musi zabezpieczyć naród przed takim oszustem jak ja i założyła hipoteke przymusową na tej działce.
Moj prawnik.. tak tak sam nie dałbym sobie z nimi rady, pojechał do zus i mówi babce : niech pani to wycofa przecież teraz nikt przy zdrowych zmysłach tej działki nie kupi przez co i wy nie dostaniecie tak szybko tej kasy jakbyście mogli dostać ( umowa ugody konczy sie w 2019 roku a mogłaby za miesiąc ). Na to mądra pani z ZUS " czy pan mi sugeruje proponuje układ korupcyjny ? ...:o
Gdzie zatem jest logika tych urzedników. Pani stwierdziła ze w ten sposób zabazpiecza interesy moich pracowników. Na to prawnik : a w jaki sposób? skoro miesiecznie jest wpłacane 10 tys z bieżących skladek a wszystkie pracownicze sa spłacone. ( Zabazpieczenie na hiptece to 9900 zł )
Na to pani stwierdziła ze ona dobrze wie co robi.
Cóż, w moim mniemaniu w/w pani i dyr oddziału który to podpisał są lekko nietomni, no ale ja nie jestem w tej sprawie obiektywny. Państwo wg mnie traci, ja sie wkurwiam a oni twierdzą ze działają zgodnie z literą prawa, okiej. Stwierdziłem ze pierdole ich serdecznie. Poczekam do 2019, jebał ich pies.
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2015, 10:19:16 wysłana przez commelina »