Autor Wątek: Zabawa w elektronikę, bity, instrumentale.  (Przeczytany 10234 razy)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Kompletnie różne klimaty tych dwóch numerów, ale oba super.
#1 Chyba bardziej mi się podoba, bo słyszę w nim Amona Tobina i Buriala z domieszką Kush Project. ;) Ma to trochę porządnego dubstepu, ale nie tego Skrillexowatego. #2 też fajny, nieco tobinowaty, ale trochę mi też zajeżdża Gorillaz :).

E: Jedno co jakoś mi się nie zgadza, to opatrzenie tych kawałków szyldem "Hip-hop beats for sale". #1 jest zajebista instrumentalnie, jedyne co jestem wokalnie w stanie sobie w tym wyobrazić to jakieś mroczne deklamacje w stylu Spaceape'a. #2 jako podkładu rapowego zupełnie nie widzę (no chyba że pocięty na sample, ale rozumiem że nie o to chodzi). Akurat w tych rejonach muzycznych utwory bez wokali są na porządku dziennym (bo np instrumentale gitarowe wielu ludzi odstraszają), a etykietka bitu hip-hopowego może odciągnąć potencjalnego słuchacza. Może lepiej zastanowić się nad każdym kawałkiem, czy potrzebuje wokalu, a jeśli tak, to poszukać kogoś z odpowiednim stylem i głosem na ficzuring. Oczywiście rozumiem, że traktujesz tę kwestię pod kątem zarobkowym, po prostu wypowiadam się jako potencjalny słuchacz kolejnych Twoich kawałków/albumów.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2015, 10:04:25 wysłana przez birthmark »
Suto wędlin kładź na chleb

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
5462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2009, 19:22:46
wysłana przez basque
7 Odpowiedzi
3607 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Paź, 2011, 17:49:32
wysłana przez Thoth
4 Odpowiedzi
2367 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Wrz, 2014, 04:54:46
wysłana przez bandit112
3 Odpowiedzi
889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 21:07:38
wysłana przez bandit112
5 Odpowiedzi
901 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2023, 23:33:09
wysłana przez Algiz