Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 376820 razy)

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1700 16 Kwi, 2015, 00:00:19 »
A ja leangains odradzam ze swej strony - ta dieta kompletnie rozpierdala mi metabolizm. Zresztą tylu rzeczy już próbowałem, że mogę stwierdzić wprost - jeśli ktoś nie planuje startów w zawodach, to zamiast spuszczać się nad profesjonalnymi dietami - wystarczy trzymać się dwóch podstawowych prawd: po prostu mniej i w miarę zdrowo żreć i zacząć się konkretnie ruszać. W redukcji z zeszłego sezonu dałem sobie na luz z kalkulatorem kalorycznym, 2 razy w tygodniu żarłem nawet pizze / frytki i inne śmieci. Po prostu bez przesady - zdrowo, trochę mniej, od czasu do czasu to, na co ma się ochotę. W rozsądnej ilości oczywiście. Stopniowe zwiększanie aero. Nic tak nie osiągniesz, mówili. Strata czasu, mówili. A jak na końcu redukcji pokazałem żyły na brzuchu, gdzie przedtem był wałek to oczy wybałuszali. Przez paręnaście lat cackałem się z żarciem, liczyłem, przejmowałem się indeksami glikemicznymi i innymi pierdołami, wpędzałem organizm w ketozę, itd. Po co? Startów nie planowałem. Da się zrobić dobry wygląd bez wpadania w paranoję. Jasne, że tak nie pokażesz każdego włókna w mięśniu, ale i tak będzie bardzo dobrze.