Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419795 razy)

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Zacząłem robić elektronikę. Wczoraj. 01:45 na razie, zajęło mi tylko 16h. Fajne to!
Fruity Loops? Też ostatnio sobie przysiadłem. Mam na razie 1:30 przynudzania i się cholera zblokowałem ;D Brak pomysłów.

Nołp, Studio One. Standardowo. Nie lubię klocków i prostoty do przesady.
Najgorsza sprawa jest taka, że każde uderzenie, każde pierdnięcie hihatu czy przeszkadzajki klikam ręcznie. Myszką.
Nic też nie kopiuję, żeby wyzbyć się powtarzalności. A, rzadko korzystam też z kwantyzacji, żeby kontrolować te słynne, tak zwane "mikroprzesunięcia". :D
Dajcie mi klawisz, sampler, łoteva, a klęknę. Albo se kupię. Jutro. :P

Posty połączone: 04 Kwi, 2015, 13:21:08
Zacząłem robić elektronikę. Wczoraj. 01:45 na razie, zajęło mi tylko 16h. Fajne to!
Oj fajne, tylko wszystko trzeba kufa trzy razy sprawdzać: raz, żeby sprawdzić, dwa żeby sprawdzić czy się dobrze sprawdza, trzy żeby się dowiedzieć że jest dobrze. :P

A i to niczego nie gwarantuje. Pamiętam mój największy fail: myślałem, że zbudowałem dwa generatory o identycznej częstotliwości(praktycznie niemożliwe). Prawda była taka, że jak jeden się odpalał, to resetował drugiego, bo podłączyłem je oba do tego samego, chujowo skonstruowanego zasilania. :P


Dacie wiarę, że mnie wrobił? :devil: i to dwa razy - wczoraj i dziś...

*zaciekawienie, zaciekawienie* - *zaintrygowany bandit, wow* - ".....say whaaaat?" :P
« Ostatnia zmiana: 04 Kwi, 2015, 13:21:08 wysłana przez bandit112 »