Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1677415 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Ostatnie ogólno-gitarowe-dealowe oszukaństwo na allegro i forumowych giełdach. Gdzieś na 10 ostatnich transakcji tylko dwie były w pełni udane. Reszta chuj! Jak nie coś stuknięte to puknięte, urwane, spanechtane, zciorane, zasrane, zakopane, zgubione. Oczywiście w opisach cichosza bo nie pójdzie. Tłumaczenia typu "zapomnialem wspomnieć, no tak, myslałem że to mało ważne, albo wcale tego nie zauważyłem (np. przy złamanym gryfie w Gibsonie)" to szczyt kretynizmu i debilizmu. UWAGA na wysyp śmieci i buractwa przy handlowaniu!

I dlatego bardzo sobie cenię naszą giełdę. Serio. Miałem jednego słabego deala na kilkanaście ale i tak udało nam się dogadać. Każdy każdego zna i wie że nieudana wymianka jest pierwsza i ostatnia.  A deala z Muszą do dziś pamiętam. Wysłał mi chłop grata bez wpłaty choć nigdy razem nie piliśmy!!!
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2015, 21:56:57 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan