Autor Wątek: [NGD] Padło mi na mózg. Epiphone Flying V 7  (Przeczytany 10047 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
No, na to czekałem :D

Obiecuję, że jak kiedykolwiek mi przyjdzie myśl, by się jej pozbywać, będziesz pierwszy w kolejce. ;)

A jak dobrze pójdzie, to zamiast Świni wskoczy Nurofen, bo znalazłem chętnego, co dla mnie jest in plus rzecz jasna. W ogóle nie wiem kto był taki mądry, ale jako potek volume jest użyty potek liniowy, a nie logarytmiczny. Przez co działa...chujowo. :P mam zapasowego na szczęście, więc nie ma problema w sumie.

W ogóle bardzo działa na moją kreatywność ta gitara. Jak żadna do tej pory. Riffy same wchodzą, aż miło.

Chcesz popsuć dobrą gitarę. :P Wytestuj najpierw chociaż to, co Ci napisałem, zanim wymienisz pickup. I tak, jakby ktokolwiek jeszcze miał wątpliwości, jestem zadeklarowanym fanboyem Wojświna, zwłaszcza w AlNiCo i do wioseł z tym pickupem daję dodatkowe 10% rabatu przy rozgrywaniu. :D

Mogę obadać motyw ze śrupkami. Ale serio, mnie serio lepiej będzie siedział Ibuprom. Lutować mi się nie chce bezpośrednio, bo zdjęcie tej płytki to mordęga. Poza tym trochę kombinatorstwo. Co, pickup gra dobrze wtedy, kiedy jest polutowany do samego gniazda? To trochę...bez sensu. Chcę mieć volume chociaż i kuj. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Wiem, że o mnie chcesz zadbać, ale cóż... :(

EDIT: Najpierwej to ja struny zmienię, bo ten cały muł może iść od tego setu DR. :D
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2015, 22:18:54 wysłana przez Mother Puncher »
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
4615 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2009, 22:58:02
wysłana przez Dale Cooper
2 Odpowiedzi
3485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2011, 08:42:14
wysłana przez Rachet
25 Odpowiedzi
11436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2013, 00:02:36
wysłana przez Gveir
33 Odpowiedzi
16260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2013, 23:35:49
wysłana przez lwronk
20 Odpowiedzi
20647 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2016, 18:06:42
wysłana przez Orange