Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419988 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jednego tylko nie rozumiem. Moja rodzina, moi znajomi i tu na forum, wiecej nawet na wp czy onet, widze, ze ludzie rowniez podchodza bardzo sceptycznie, zeby nie powiedziec wrogo do naszego prezydenta i PO. I teraz leci sobie sondaz na tvn. Poparcie dla Komorowskiego ponad 40%. WTF?

Obracam sie w srodowisku kosmitow? Kto na nich glosuje? W sumie mnie to szokuje.

Ja, a masz lepszego kandydata ?

Ok, Commelina głosuje na Komorowskiego.

Jeżeli można zapytać. Czy Twoja rodzina, przyjaciele również w większości popierają PO i Komorowskiego? Pytam z czystej ciekawości. Mówię zupełnie szczerze. Nie znam ani jednej osoby co głosuje otwarcie na PO i Komorowskiego. A znam trochę ludzików.

Uważam, że nawet Ogórek byłaby lepsza od niego. Jest ładna. Może cyckami by coś załatwiła.
A osobiście wysunął bym na kandydata Mariusza Kolonko. Tylko on chyba nie bardzo miałby ochotę w tym błocie się taplać.

Rodzina tak , przyjaciół nie pytałem, generalnie nie interesuje mnie to i staram sie nie egzaltować tymi tematami bo są niezdrowe. Cóż kim jest pani Ogórek, nie znam jej nie wiem jakim jest człowiekiem, przyznaje również ze niewiele sie tym interesowałem.  Może niech najpierw ta niewątpliwie atrakcyjna kobieta pokaże czego dokonała w dziedzinie gospodarki polityki czy choćby bycia człowieiem dla drugiego człowieka. Wpadki Bronka oczywiście psują wizerunek głowy państwa, to jednak swiat zna wiekszych pajacy. Lista jest jak sami wiecie imponująca Obama, Bush itd. Być może uznacie i po części sie zgodzę, ze nie są to przykłady godne naśladowania ale swiat musiał sie z nimi liczyć i nadal musi. Czy to argument zeby byc prezydentem, oczywiście nie, ale tez IMO gafy nie są dla mnie najważniejszą  przeszkodą by nim byc. Nic nie poradzę ze ufam mu bardziej niż innym, być może inni nawt bardziej na to zasługują ale ja ich nie znam a temu co przeczytam w mediach nie ufam. 
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2015, 21:17:14 wysłana przez commelina »