Sprawa w 100% odwracalna i będzie prawie nie do wychwycenia jeżeli chodzi o gwarancję. Z resztą ostatnimi czasy bogaty jestem więc mam to w dupie.
...a w ogóle to tak sobie pomyślałem jak rozkręciłem wzmaka - kurwa, ale ENGL robi kapuchę na tych wzmakach. Obudowa nic specjalnego i w zasadzie mogłaby być zrobiona lepiej, tani tolex, klejenia obudowy wewnątrz zrobione poprawnie choć topornie, we wzmaku czarów żadnych nie ma, prosta budowa cepa łatwa w diagnostyce przez wprawnego elektronika. Wzmak brzmi bardzo dobrze i to klaruje sprawę, ale można było podnieść trochę jakość wykonania wzmaka zmniejszając jego gabaryty do EVH 5153 50W

. Zapewne jednak full size głowa to założenie marketingowe.
Co do lamp to właśnie dokupiłem sobie Svetlana (SED) Winged C 6L6 GC żeby sobie potestować, ale jak dla mnie JJ 6L6GC w moim poprzednim wzmaku ENGL'a wymiatały wszystko więc kupiłem je w pierwszej kolejności. Pewnie zdania na temat JJ są podzielone. Słyszałem płacz i lament,a także i zachwyt na temat JJ EL34.
Jeżeli chodzi o lampy preampu, uważam, że JJ ECC83S GOLD PIN BALANCED i JJ ECC81 GOLD PIN BALANCED to najlepsze lampki jakie w życiu testowałem, ale tylko w pozycjach kolejno V1 i V2