Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676264 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 222
Nosz kurwa, profesor uniwersytetu takie rzeczy piszący? "Dostają łomot aż miło" jako komentarz do filmiku w którym zwycięzcy znęcają się nad jeńcami? Faux pas to mało powiedziane, jaka kadra akademicka, tacy później wychowankowie uczelni i popieram z całego serca, by "pan filozof" wyleciał na ryj - mnie rozczarowują komentarze, w którym wszyscy wjeżdżają na aktualny naród Ukraiński za zbrodnię w Wołyniu - pierdolę już to, że Polacy w trakcie II WW i po niej na Ukrainie nie byli święci - kobiety zabijane butelką wkopywaną żołnierskim glanem od strony denka butelki, ale co mają dzisiejsi Ukraińcy do Wołynia? Tyle, ile dzisiejsi Rosjanie do Katynia i dzisiejsi Niemcy do Holokaustu.

 :facepalm:

Czego nie rozumiesz? Że ktoś chciał wrócić do swojego domu, swojej ziemi i musiał z tego powodu walczyć z okupantem i najczęściej osobami które mu wyrżnęły cała rodzinę? Dla ciebie jest tu znak równości?

Można się ze słowami Pazia nie zgadzać ale atakowanie go w taki sposób przez lewicę w mediach to właśnie mowa nienawiści i dążenie do cenzury.

Jeśli ktoś z premedytacją popełnia czyn, który kodeks karny określa jako przestępstwo, do tego publicznie, to czemu prokuratura nie ma reagować? To, że daje dupy w innych kwestiach, jest zupełnie osobną kwestią, której nie ma co łączyć, bo podejrzewam, że to nie ci sami ludzie byli za obie sprawy odpowiedzialni. Reakcja uniwersytetu słuszna, nie widzę powodu do nagonki na uczelnię, która broni swojego prestiżu. Co do samej Ukrainy zaś, mam mieszane uczucia. Z jednej strony, obawiam się scenariusza "dzisiaj oni, jutro my", z drugiej, nasz kraj wjebał się w ostatnich latach w dostatecznie, jak nie za dużo konfliktów zbrojnych, które niczego dobrego nam nie przyniosły.

A jakie przestępstwo popełnił Paź? Pod KK art 256 to nie podchodzi bo specjalnie użył zwrotu banderowcy a nie ukraińcy. Pod KK 255 par 3 też nie bardzo.
Gość jeszcze będzie odszkodowania dostawał za całą akcję mediów i rektora.

No sorry, wczoraj wieczorem słyszałem w informacjach (ja w zasadzie leję na oficjalne wiadomości, ale Żona Moja ogląda, więc wiadomo, z pokoju nie wyjdę ;) ) że przez opieszałość organów ścigania morderca-pedofil po odsiedzeniu wyroku został wypuszczony poza mury zakładu, a tutaj w przypadku totalnej bzdury (bo jest to w zasadzie bzdura, jak napisałeś faux pas i niewiele ponad) od razu organy ścigania reagują? WTF?!?

No kurwa faktycznie w Polsce może dziwić że człowiek po odsiedzeniu wyroku może wyjść na wolność. To co sklecono na szybko z Trynkiewiczem to doskonałe narzędzie do walki tego pojebanego kraju z niewygodnymi obywatelami. Robisz na kolanie ustawę że można zamykać szeroko rozumiany "niebezpieczny dla otoczenia" element i bez wyroku trzymać go w zamknięciu bez wyraźnej przyczyny. Potem robisz propagandę medialną z pedofilem mordercą żeby ludzie zaczęli popierać twoje ograniczanie wolności bo przecież nikt nie pójdzie do Strasburga bronić praw kogoś kto miał wyrok za morderstwa - jakby śmiał. Po paru miesiącach już możesz zamykać kogo chcesz. Stalin byłby dumny...

« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2015, 16:43:11 wysłana przez nikt »
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan