Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1676280 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 523
  • Venus as a goodboi
W tym momencie to już nieistotne :P

A ja ostatnio mam relaks, postanowiłem że "mam wyjebane" :D a i tak mnie wkurwy atakują - otwieram sobie z rana pocztę, więc i Onet jako taki mi się pokazuje, no i mnie zaraz atakuje z pierwszej strony:

http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/prokuratura-zajmie-sie-skandalicznym-wpisem-profesora-uniwersytetu-wroclawskiego/tjbx2

Wreszcie głośno zaczyna się mówić prawdę, a tu z jednej strony nasza czuwająca i praworządna władza się do takich dobiera, a z drugiej "óczcife y objektyfne medja" temu przyklaskują :facepalm: :evil:

Nosz kurwa, profesor uniwersytetu takie rzeczy piszący? "Dostają łomot aż miło" jako komentarz do filmiku w którym zwycięzcy znęcają się nad jeńcami? Faux pas to mało powiedziane, jaka kadra akademicka, tacy później wychowankowie uczelni i popieram z całego serca, by "pan filozof" wyleciał na ryj - mnie rozczarowują komentarze, w którym wszyscy wjeżdżają na aktualny naród Ukraiński za zbrodnię w Wołyniu - pierdolę już to, że Polacy w trakcie II WW i po niej na Ukrainie nie byli święci - kobiety zabijane butelką wkopywaną żołnierskim glanem od strony denka butelki, ale co mają dzisiejsi Ukraińcy do Wołynia? Tyle, ile dzisiejsi Rosjanie do Katynia i dzisiejsi Niemcy do Holokaustu.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2015, 14:02:01 wysłana przez gizmi7 »