Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1678016 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Kurwy z DPD.

Specjalnie tak zamawiam kuriera by mieć dzień wolny, siedzę od rana jak pizda w mieszkaniu czekam na paczkę, statu na stronie "W doręczeniu", no zajebiście, dziś będzie! Nagle na stronie widzę napis: "Nieudana próba doręczenia", nosz kurwa jego jebana mać! Cały dzień w dupie! Dzwonię do kuriera, bo mam do niego numer, nie kojarzy przesyłki, nie ma jej jak twierdzi na pace, okazuje się, że inny koleś miał ją doręczyć. Mówię, że taki chuj, a nie doręczona, a typ mi bezczelnie wciska, że musiało mnie nie być, musiało mnie nie być! No to się miarka przebrała, jebię kolesia przez telefon (kulturalnie), ten do mnie, że jutro mi ją podrzuci do pracy, ja odpowiadam, że jakbym chciał ją na jutro to bym dziś wolnego nie brał, no a ten dalej, że jutro do pracy, pytam się więc go, a jak?Podjedzie do karety? Co za chuj nie firma, trzeci raz taka sytuacja, beznadziejni są. Tragedia. Żenada.

Aha... gada, że zostało awizo w skrzynce, biegam, oczywiście... kurwa dziesięć awizo, kurwa, jak ja nie lubię takich chujów. :/
Bynajmniej to nie przynajmniej!