Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1748689 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #9275 01 Gru, 2014, 12:06:38 »
No to chyba tak zrobię. Wtedy będzie i pindol syty i dupa cała... czy jakoś tak :P Zagospodaruję wtedy wszystkie (no prawie, ale kilka jest już po prostu niekompatybilnych) części jakie mi zalegają / będą zalegać po remoncie dwóch komputerów, no i zminimalizuję koszty złożenia nowego.

Bo ten USB (WesternDigital konkretnie bo nie wspomniałem) był na początku wykorzystywany jako typowy magazyn filmów/seriali, ale od około 1,5 roku i tak oglądam wszystko on-line więc tak leży i kurz zbiera. A 750GB to nie w chuja dmuchał :P Tylko będę musiał zrobić mu ze 2-3 partycje - dzielenie dysku USB/SSD (bo temu też dam 2-3) robi się tak samo prosto jak w przypadku HDD?

Aha, w temacie to mnie cieszy... kolejny jeżor :D Doszedł dosłownie 15 minut temu pocztą. Zwłaszcza że to jeż praktyczny, płyty CD się w nim trzyma. O:

http://redcupid.com.my/index.php?route=product/product&search=t.porcupine&product_id=129

:zuo:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.