Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411027 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z zupełnie innej, chociaż też muzycznej beczki - ostatnio słucham sobie "dla funu" Braci Figo Fagot :D I to nie tylko jako tło muzyczne do World of Tanks (tak, da się i polecam taką zmianę :D ) ale fogle "przy okazji grzebania na kompie". No i puściłem sobie ciągiem ostatni ich wypust "Discochłosta". Kilka razy. No i szokłem :o

Ogólnie wiadomo co tworzą BFF i na jakim to jest "poziomie". No i właśnie ten "poziom" mnie cholernie zaskoczył, bo ta płyta jest naprawdę niezła muzycznie. Owszem, jest beka z klasycznego disco polo, ale są też klimaty lat 80/90tych, tamte brzmienia, jakieś kosmiczne klawisze, modulacje, chórki, chujwico. Jest muzyka jak ze starych gier wideo, jest techno, jest coś bo brzmi jak parodia Eneja, są nawet Kazik i Prodigy :D

Gdyby zrobił to ktoś "poważniejszy", nieco pozmieniał aranżację i teksty ( ;D ), to się założę że niejeden utwór trafiłby do ogólnopolskich rozgłośni jako hicior. Ciekawe, czy tak miało być, czy wyszło "przy okazji".

Każdy sam może sprawdzić - http://www.youtube.com/playlist?list=PLEgyw8dqE_2U5qUuDaQMpfoluMr_jgbZG :D
« Ostatnia zmiana: 18 Lis, 2014, 07:56:14 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.