Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679567 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dokładnie firma prywatna, ale zdaję sobie sprawę, iż nie tylko prywaciarze muszą korzystać z  tej ustawy. Wiek akurat nie ma tu większego znaczenia, bo kolega pracuje z osobami świeżo po technikum jak i takimi, którym już bliżej do emerytury, czyli po dupie jednakowoż dostają wszyscy. U nas ponoć kryzys, bo cóż, że ośmiorniczki są po 800zł, jak nie są z najlepszych łowisk i inni jedzą po 800 € 8)

Masz racje wiek nie ma znaczenia, no chyba ze pół zycia zostawiłes w jednym miejscu a w 5 min okazuje sie ze to gówno warte było. Ze jak mawia nowo upieczony klasyk, frajerem byłes ;)

Posty połączone: 24 Paź, 2014, 23:04:24
@sify11 - ja czekam na struny za które zapłaciłem w bodaj zeszły piątek i się na razie nie doczekałem. A jak bas kupowałem to doszedł w 1,5 dnia. Zero logiki :headache: :P
A co byś zrobił gdybyś wysłał gitare kolesiowi , zapakowaną jak się należy, w kejsie co wytrzymuje 500kg,a  przewoźnik rozjebał kejs , a kolo wylewa na Ciebie pomyje twierdząc ze jesteś nieudolny ? Przewoźnik ma na Ciebie wyjebane bo nikt nie zgłosił usterki przy kurierze ?  Witamy w realu
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2014, 23:04:56 wysłana przez commelina »