Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679661 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Od jakiegoś czasu wkurwia mnie to co zrobili ze szpitalem na Gdańskiej Zaspie. Jakiś ktoś wymiślił sobie połaczenie szpitali w jeden organizm, i o ile było by to miało sens z punktu widzenia zaopatrzenia, zakupów, ograniczenia administracji, planowania operacji, elastyczności i  dostepu do srodków z UE i innych takich to to co odpierdalaja sprowadza moje myśli tylko na jeden tor. Ktoś chyba sobie zrobił folwark i sposób na załatwienie długów jednego szpitala kosztem drugiego, kosztem ludzi, srodków, kosztem  przychodni onkologicznej która była jedną z bardziej "dochodowych"  oddziałów przy tym szpitalu. Ktoś to po prostu sprzedaje, Likwidują apteke, i wszystko zmierza do tego, ze przez pół miasta planują wozić lekarstwa również te potrzebne na "cito"  :facepalm: Worki zywieniowe i tp które czesto robi sie na tzw zyczenie zaraz po operacji. Jakim trzeba być ograniczonym zeby tak widzieć przedsiębiorstwo w którym nie na pierwszym miejscu jest zysk a zdrowie i zycie a dopiero później kasa. Laboratorium sprzedają zewnętrznej firmie. Kurwa zesz mać przyjdzie inna opcja i co bedą odkupywać budować od nowa ? czy zlikwidują szpital bo nie bedzie kasy na odbudowanie ani laboratorium ani przychodni onkologicznej ani apteki. Ktoś kto to wymyślił to na pewno nie ma odpowiedzialności finansowej, nie zainwestował tam swojej przysłowiowej złotówki. No ale cóż szpital wojewódzki ma problem w postaci odszkodowania pacjentce ze Szwecji. Raz ze operacja była nielegalna, prywata na terenie szpitala, to teraz rozpierdolą dokumentnie wszystko, ki chuja tam rzadzi. Zastanawiam sie jak można to zatrzymać chyba gotowy jestem w tych wyborach głosowac na PIS( oni byli przeciwni połączeniu szpitali, przegrali jednym głosem w sejmiku gdańskim )  tak kurwa tak mnie wkurwia, to co oni robią i jak.
Jeśli jest ktoś kto ma pomysł jak to ruszyć, chętnie posłucham mądrej rady.
@nikt może Ty z racji doświadczenia pracy z urzednikami miejskimi ?