Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679908 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Moje uczucia są bardzo ambiwalentne: z jednej strony chodzi o samotną matkę, ale z drugiej nie wiem, czy macie pojęcie jak takie babsztyle się robią bezczelne w walce o przetrwanie!

Jak napiszę co o tym myślę, to znów wyjdzie że jestem aspołeczny :D

Takie postawy biorą się właśnie stąd, że staramy się pomóc ludziom, którzy według ogólnie przyjętych norm potrzebują pomocy. Czyli m.ni. samotnym matkom. A że one to wykorzystują i na bezczela wyciągają łapy po wszystko? Nic nowego. Niestety.

Ciekawostka - dzięki takiej osobie mieszkam tam, gdzie mieszkam. Bo moje obecne lokum zostało zarezerwowane przez właśnie taką "samotną matkę z dzieckiem", która z godziny na godzinę jebła wynajem "bo znalazła coś tańszego'. Jakby nie widziała w jakim mieszkaniu jest (2 duże pokoje + wcale nie mniejsza kuchnio-jadalnia) i ile będzie ją to kosztowało. No ale w sumie się cieszę, bo skorzystałem że mieszkanie się zwolniło i jestem z tego bardzo zadowolony :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.