Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680339 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Akurat ostatniego bana dostałem za całkowicie obiektywne nazwanie debilizmu debilizmem. Tyle, że krewnemu-lub-znajomemu-odpowiednio-wysoko-postawionego-królika. Ale od tamtej pory się nie angażuję, bo wiem że wisi nade mną banhammer :P

A w ogóle to nie mam zamiaru się wkurwiać, bo:
1. parę groszy zarobiłem ostatnimi czasy, i parę kolejnych zarobię bo już mam to przyklepane (o czym Prezesie zapewne dobrze wiesz ;) ),
2. ustawiłem się na dzisiaj po odbiór brakujących mebli do mieszkania, więc się skończy spanie na wersalce i łażenie po pudełkach :tak:
3. zaskakująco sprawnie poszło mi modowanie najnowszego patcha World Of Tanks, zwykle zajmowało mi to kilka godzin bo zawsze (ZAWSZE) jakiś mod gryzł się z innymi, a dzisiaj szast-prast, i wsio działa pięknie. Tylko mi ulubionego czouga zepsuli :( ale już znalazłem zastępcę :D
4. Żonie Mojej znalazłem fajną księgarnię internetową, gdzie ma tanio i szybko te pozycje (sic! :D ) których poszukuje w jednym miejscu,
5. bas mi się skręca i na razie idzie bez wpadek. Tzn. bez wielkich wpadek, a to już coś :)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.