Autor Wątek: Kącik produktów Apple - iPhone, iPad, Mac, etc.  (Przeczytany 148422 razy)

Online gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Hmm... Aż takiej gównoburzy nie oczekiwałem, choć jako użytkownik Macbooka, iPada (a wcześniej iPoda i pierwszego iPhone'a (choć z tego akurat nie byłem zadowolony, wolałem poprzednią Nokię E52) uważam, że to są dużo bardziej "bezstresowe urządzenia" w porównaniu do "konkurencyjnych", które miałem okazję mieć/użytkować. Nikt nikomu nie każe kupować jabłek, jak ktoś nie ma i mieć nie zamierza, niech (z całym szacunkiem) wypier*ala z tego topicu, możecie mnie przy okazji dodać do ignorowanych.

@Yony Dzięki za interwencję, zrobił się tu niepotrzebny syf.

@sify11 Ja sprowadzałem 3 lata temu MacBooka ze Stanów przy większym zamówieniu znajomych rodziców razem z iPadem (kosztował mnie mniej niż połowę tego, co kosztował aktualnie w Polsce, bo akurat była wyprzedaż w sklepie Apple - mam ostatni model Pro z 17" wyświetlaczem), ale że ostatnio są problemy z cłem, polecam zamówienie z Niemiec. Znajomy teraz zamawia nowego iPhone'a za ok. 800 euro w najbardziej wypasionej wersji, mogę go zapytać, skąd, może też MacBooki wyjdą taniej. Procesory i7 odradzam, MacBooki mają aluminiowe obudowy, a to ścierwo rozgrzewa się do 100 stopni Celsjusza przy obciążeniu, nawet przy filmikach na yt w 1080p idzie usmażyć sobie genitalia - bez podkładki chłodzącej ani rusz.

@Dun Obojętnie jaka - ma działać, mieć po prawej stronie alta i nie chcę 3 razy dziennie w niej zmieniać baterii. Fajnie będzie, jeśli będzie współpracowała z moim Samsungiem Galaxy S4, ale bez tego spokojnie przeżyję. Coraz bardziej przekonuję się w stronę Logitecha K760, niestety nie mam pojęcia, jak działa opcja z ładowaniem na baterie słoneczne i ile na takim ładowaniu wytrzymuje.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2014, 23:36:22 wysłana przez gizmi7 »