Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680631 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Oh, jak ja serdecznie nienawidziłem swojej kablówki... Aż łza się kręci, jak kazali mi przyjechać 3x z Pruszcza do Słupska (300km w obie strony), żeby załatwić zmianę abonamentu i za każdym razem okazywało się, że poprzedni pracownik źle poinformował... Będzie co opowiadać wnuczętom :).

Ale wiecie co? Wiecie? ;) Wkurwiają mnie już te "Polaki-cebulaki-ziemniaki"! Wiecie, że nie spotkałem się, żeby jakiś inny naród tak pierdolił na samego siebie?? Obcokrajowcy nie kumają tego! Ja też. Niemiec kupuje tylko szwabskie rzeczy, Amerykaniec to samo. A my tylko się nacieramy tą cebulą. Ludzie! Jesteśmy jedyną gospodarką ze wzrostem w Europie. To kto to zrobił? Wioskowe pijaki?? Nie! Inwestycje, kadra pracownicza, zarządzanie, firmy zakładane wbrew absurdalnym przepisom i podatkom. A Szopen, a grafen, a Wiedźmin? ;) A pierwsze miejsce w eksporcie jabłek i porzeczek na świecie, pierwsze w Europie w obróbce łososia, produkcji gęsiny, pieczarek, drugie w produkcji okien, trzecie autobusów, czwarte w meblach. No, ludzie, kurde! ;)

Wasz bynajmniej nie-patriota
Paczki z głów!