Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681128 razy)

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
@lwronk
Potrzebni jesteśmy Stanom po to, aby Niemcy nie zbratały się z Rosją. Tylko do tego.
No i mają w nas ślepych sojuszników, nadskakiwaczy, którym czarnuszek z Białego Domu powie "Siema" to elyta polityczna ma mokro w gaciach. Mi zarzucacie, że faworyzuje Rosję, a z Twojego postu wynika, że mógłbyś być spokojnie potulnych entuzjastą amerykanów.
No kurwa, świetnie. Mi ani jedni, ani drudzy tutaj nie potrzebni. Bardzo jest to potrzebne Polsce, aby być potencjalną bazą dla hamburgerowych rakiet i zostać jednocześnie celem, bo baza rakietowa.

@commelina
Z tego co pamiętam zrobili nam na złość, bo ktoś zaczął fikać. Chyba prezydent, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Czuję się zjechany, bo nawet nie rozumiem, co mi zarzucasz w tym momencie, gramatyka taka trudna... :D
Wiesz, nie, żeby coś, ale Polska samotna na arenie międzynarodowej znaczy stosunkowo niewiele. Potrzebujemy silnych sojuszników, a przy naszej obecnej sytuacji gospodarczo- militarnej, niespecjalnie mamy opcję stworzenia takiej relacji na równych prawach.

Ale spoko, ja tam jestem prostym śrubokrętem z polibudy, nie znam się na polytyce.

Jeszcze raz: zarzucacie mi, że faworyzuje Rosje. Na odpór temu, z Twojego ostatniego postu @lwronk wypływa taki obraz - możesz zostać potulnym gościem, który będzie przyklaskiwał Stanom gdziekolwiek i cokolwiek będą robić. Przynajmniej odczytałem to w taki sposób z Twojego ostatniego postu.
Teraz rozumiesz?

@wrobelsparrow
Najwyraźniej amerykański prezydent przeczytał "Następna Dekadę" Friedmana.
A Juesej przestało ufać, bo Niemców ciągnie do Rosji. Nie powiesz, że nie. Ta niekonsekwencja UE wobec Rosji, a o której pisał @commelina to batuta Niemiec. W Unii to jedyny suwerenny kraj, najsilniejsza gospodarka i de facto...  przewodniczący Unii.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy