Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1681102 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dlaczego cały czas psioczysz i piszesz o Rosji, o KGB? Jakbyś nie wiedział, że hamburgerstan i tamtejsze służby robiły podobne, a może i gorsze rzeczy. Amerykanie tacy dobrzy?

Ja nie wierzę banderowskim ścierwom w Kijowie, ani Kremlowi, a tym bardziej Stanom.
Z resztą - parafrazując: to amerykanie są znani z prowadzenia operacji False Flag. Równie dobrze to oni mogli zestrzelić samolot, sfabrykować nagrania i nie zdziwiłbym się gdyby ich agenci latali po Ukrainie w mundurach wojska ukraińskich.

Człowieku, Ty nawet nie starasz sie doczytac i zrozumieć co piszę.
Pisze o nich, bo mi się dali we znaki, bo przez nich nasza ojczyzna wycierpiała więcej niż przez innych ( hitlera pomijam ) , bo pod płaszczykiem przyjaźni nas gnoili. Bo IMO nie ma drugiego do tego stopnia zakłamanego towarzystwa. Bo 40 lat stosunków polsko radzieckich okazało sie nawiększym burdelem pod słońcem
Po za tym zastanów się kto jaki maił w tym interes. Wyjaśnij mi tutaj interes Stanów
Na dodatek zachowujesz sie tak jak przewidział Stalin, sprzedasz im sznur na którym ciebie powieszą
Gaz po niższej cenie, kurwa nie bądź naiwnym dzieckiem, gaz po niższej cenie oznacza powolne uzaleznienie sie od moskwy , zwróć uwagę jak to było z tym gazem.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2014, 15:26:54 wysłana przez commelina »