Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 46021 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Po co Wam to? Dajcie już spokój ;)

Bom chcieli parę zjebków zachowji posłać

Posty połączone: 03 Lip, 2014, 23:51:59
Obserwuję ten temat już jakiś czas i (przepraszam, jeśli będzie to bezczelne) ale jedna rzecz nie daje mi spokoju: skoro gitara, albo raczej binding miał ewidentnego bubla, to czemu w ogóle gitara wyszła do klienta? Może coś mi gdzieś umknęło, może coś przeoczyłem, ale mam wrażenie, że chyba nie padło chyba takie pytanie. Można byłoby wybaczyć coś takiego w produkcji taśmowej, ale w stricte hend mejdzie? Gorszy dzień kogoś, kto oglądał efekt końcowy i umknął mu ten defekt?

Szczerze? Czy ja bym zachował się inaczej niż autor wątku? (pierwszy custom, kupa siana, jeszcze poza granicami polski co utrudnia jakiś kontakt). Myślę, że też bym się ostro wkurwił. Bo przepraszam, trochę gitar w łapie miałem, trochę oglądałem. Żadna nie miała tak spierdolonego bindingu. Żodna. A o kaleczących progach to nie wspomnę, bo szczerze? Nawet nie wiem co to znaczy, bo nigdy nie zwracałem uwagi na to, czy progi "tną" palce, czy nie. Ani w tańszych Czortach, ani w Gibach za kilka kafli nie odnotowywałem znaczącej różnicy w grze ze strony progów. Gryf rzecz jasna to co innego. Dlatego też dziwią mnie teksty w postaci "widziałem dużo gitar, które miały zwalone albo w ogóle wypadające progi (Gibson np)". Ale może to ja miałem farta i na żadną taką nie trafiłem. :D lucky me.

Moim skromnym (i pewnie bezczelnym) zdaniem widzę tu próbę takiego głaskania po głowie Skerva. Broń Boże moją niechęć w stosunku do chłopaków, bo sam jakbym miał trochę kasy, to bym sobie jakiegoś Swana w FF sprawił. Ale skoro wątek wypłynął na SS, to wypadałoby przyjąć na klatę, powiedzieć "Ok, zjebaliśmy, jakoś ugadamy" etc etc. Padł taki tekst, naturalnie i słusznie. Ale potem jakieś wykręty w postaci "bo my szlifujemy lepiej, bo Mayo robi tak, ktoś tak i zostają ślady, poszarpany metal" są...słabe, sorry. Tak to wygląda ze strony człowieka, który chyba choć trochę próbuje postawić się w miejscu klienta, któremu trafił się bubel. Ja chyba poczułbym się lekko zlekceważony, dostając coś takiego, mając na uwadze, że widząc gitary 3x tańsze z lepszym wykończeniem. Spójrzmy na sytuację z obu stron. Po prostu.

A co do mostka i tego siodełka było mówione już. Słabo i tyle, ale chyba rzecz, którą da się znacznie łatwiej naprawić niż binding.

Sorry, jeśli bezczelnie się wpieprzyłem w wątek, ale tak ciut uderzyło mnie to, że chyba nikt nie próbował się postawić w miejscu autora, tylko jest taki najazd w postaci "było mejlować, sprawdzić przy kurwierze (nie jest to proste, wiem z doświadczenia, bo te mendy czasem specjalnie szybko spierdalają. miałem taką sytuację parę dni temu), nie robić syfu na forum". Nerwy. Każdy czasem łapie wkurwa takiego, że by najchętniej komuś naklepał. Ale to ludzkie, cóż, stało się, trzeba uszanować, wybrnąć. Nóż widelec to mogłem być ja i teraz pytanie: no dobra, doświadczenie mówi, żeby załatwić sprawę inaczej, ale jak ktoś nowicjusz? :)

Rychłego rozwiązania problemu życzem i tak. :D

Rozpisałeś się nie wiadomo po kiego ....
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
17075 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39513 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31572 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24665 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny