Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor aka Paprotka aka Pacz śfagier! Predejter, kurwa!  (Przeczytany 45227 razy)

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
przebrnąłem przez tą masę tekstu i chociaż w ręku tego wiosła nie miałem to jednak jako dumny posiadacz Skerva dorzucę moje trzy grosze:

- różne są opinie na temat wykończenia korpusu "Paprotki", jak dla mnie na fotkach wygląda rewelacyjnie, ale to kwestia gustu o tych się podobno nie dyskutuje
- z jednej strony rozumiem wkurw człowieka, który ma otrzymać wymarzone wiosło a tu jakieś zonki bo nie chciałbym się znaleźć w podobnej sytuacji ale równocześnie zgadzam się w 100 % z postem @Ghost_of_Cain że tak należałoby opisać sprawę zanim pójdzie w świat ale to może moje spaczenie po iluś tam latach pracy w handlu, robimy foty, drukujemy maile itp. i jak się producent nie wykaże to możemy mu zrobić gównoburze na cały świat ku przestrodze innych ale na zasadzie fakty, dowody i jasna informacja jak zachował się producent, jakie rozwiązania zaproponował itp.
- temat kolejny - koszulki, jakościowo dobre, jak dla mnie nie są piękne i chyba warto byłoby nad nimi popracować ale do stu czortów dostałem t-shirt jako gratis, zamawiałem gitarę, dostałem koszulkę jako taki gagdet od firmy, sam bym jej nie kupił ale skoro dostałem za free to niewybrzydzam, najwyżej na miasto nie będę zakładał ;)
- sposób pakowania - ja nie miałem żadnego zastrzeżenia, wszystko było zabezpieczone i za cholerę nie mogę sobie wyobrazić jak ta główka pękła, nie zgodzę się też z postami paru osób, że to wina @adthinzad, dla mnie jeśli paczka jest z zewnątrz nie naruszona to nie mam sumienia trzymać kuriera, żeby patrzał ze mną co jest w środku, no chyba że widać było z zewnątrz naruszenie paczki ale tego też nie wiemy albo przeoczyłem


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16913 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
39164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
54 Odpowiedzi
31088 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
24216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny