Autor Wątek: Kącik humoru wujka bandita ;-) [wszystko oprócz dowcipów!]  (Przeczytany 704179 razy)

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Czemu cytujesz skoro mój post jest zaraz nad Twoim ?
Nie mam zamiaru się tu wykłócać o poglądy. Ale widzę, że jesteś zbyt ograniczony żeby zobaczyć jakie to ma okropne następstwa:
Małe dzieci, widzą to coś w telewizji przedstawionego na piedestale. Jako człowieka który coś osiągnął, który wygrał. Jako, że w ogóle to było w telewizji jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. Bo ludzie, a w szczególności dzieci uznają często za prawdę to co widzą w telewizji. Czyli to, że to jest naturalne. A to wydaję mi się, że ma już oczywiste następstwa.
Jakoś nie jest w podobny sposób reklamowany heteroseksualizm. Co gorsza, ludzie głosując w eurowizjii w większości nie świadomie głosują na wykreowany obraz danego artysty/artystów, a więc przeraża mnie fakt, że tak wielu ludzi mogło na to głosować.

Chcesz być na siłę nowoczesny ? Szukać równouprawnienia ? Ok, nie chce zabijać takich ludzi. Niech sobie żyją gdzieś tam, byle nie robili wokół siebie zamieszania, by nie istniało lobby takich ludzi.

I jaki ból "Donutana" o co chodzi ? Nawet nie wiem co to jest kwejk.
.